Prisijunk

Prieš praėjusius Seimo rinkimus girdėjome politikus sakant, kad „politika – purvinas reikalas“, o tokio svarbaus dalyko kaip rinkimai negalima patikėti jauniems žmonėms. „Baikit – nemanau“, - atsakome mes ir kviečiam prisijungti prie mūsų komandos 2019 metų rinkimų stebėjimui! Pildyk anketą iki liepos 31 d.

Ką veiksi prisijungęs prie „Žinau, ką renku" tinklo?

  • Bursi bendraminčių komandas savo miestuose ir rajonuose, kurios stebės savivaldybės, nacionalinių ir Europos politikų veiklą tavo mieste,

  • Organizuosi ir dalyvausi diskusijas su kandidatais 2019 m. savivaldybių tarybų ir Europos Parlamento rinkimuose,

  • Organizuosi „Žinau, ką renku“ pristatymus  savo bendruomenėse,

  • Organizuosi ir vykdysi socialines akcijas ir komunikaciją (pvz., bendrausite su žurnalistais, renginių vedėjais, skelbsi žinutes socialinėse medijose)

 Kodėl verta dalyvauti?

Užmegsi daugybę įdomių pažinčių su politikais, žurnalistais ir bendraminčiais iš visos Lietuvos, įgysi gebėjimų komunikacijos, viešojo kalbėjimo, renginių organizavimo, darbo komandoje, informacinių technologijų ir kitose srityse.

O svarbiausia, prisidėsi prie skaidresnės ir atviresnės politikos formavimosi Lietuvoje.

 Jei turi klausimų apie tinklą, rašyk [email protected]

 
 
 
 
 
 
 

Prie kurios srities/veiksmų manai, jog labiausiai norėtum prisidėti?

 
 

 

Iš kur sužinojai apie stebėsenos tinklą „Žinau, ką renku"?

 

Tapęs tinklo nariu pasirašysi nešališkumo deklaraciją, kuria įsipareigosi vykdydamas politikos stebėsenos veiklą nepropaguoti nei vienos politinės partijos ir sąmoningai nepadėti jai veiklų metu.

 

 

Patvirtinu, jog pateikiu teisingą informaciją ir sutinku, kad Žinau, ką renku komanda su manimi susisiektų aukščiau nurodytais kontaktais, o taip pat, jog tvarkytų mano asmens duomenis kaip tai reglamentuoja Lietuvos Respublikos ir Europos Sąjungos teisės aktai.