Prisijunk

Kviečiame tave prisijungti prie politikos stebėsenos platformos „Žinau, ką renku“ tinklo ir stebėti Seimo bei Vyriausybės veiklą.

Šia nešališka iniciatyva norime, kad politika Lietuvoje būtų skaidresnė, o politikai -  atskaitingi rinkėjams (tau). Todėl ir toliau aktyviai stebėsime, ką veikia išrinkti politikai, kviesime juos diskutuoti jaunimui aktualiomis temomis, kelsime nepatogius klausimus ir priminsime prieš rinkimus duotus įsipareigojimus.

Ką veiksi prisijungęs prie „Žinau, ką renku" tinklo?

  • Bursi bendraminčių komandas savo miestuose ir rajonuose, kurios padės stebėti vienmandatėje apygardoje išrinktų Seimo narių veiklą,
  • Organizuosi ir dalyvausi susitikimuose su politikais,
  • Organizuosi iniciatyvos pristatymus  savo bendruomenėse,
  • Organizuosi ir vykdysi socialines akcijas ir komunikaciją (pvz., bendrausite su žurnalistais, renginių vedėjais, skelbsi žinutes socialinėse medijose),
  • Stebėsi politikų priešrinkiminių pažadų įgyvendinimą.

Kodėl verta dalyvauti?

Užmegsi daugybę įdomių pažinčių su politikais, žurnalistais ir bendraminčiais iš visos Lietuvos, įgysi gebėjimų komunikacijos, viešojo kalbėjimo, renginių organizavimo, darbo komandoje, informacinių technologijų ir kitose srityse.

O svarbiausia, prisidėsi prie skaidresnės ir atviresnės politikos formavimosi Lietuvoje.

Mūsų savanoriai sako:
„Džiaugiuosi, jog drąsiai galiu pasakyti, kad būdama 17-iolikos suprantu, kaip veikia mūsų rinkimų sistema ir man nuoširdžiai įdomu politika ir mūsų šalies ateitis"
„Pradžioje buvo nedrąsu bendrauti telefonu su kandidatais kviečiant juos į debatus ar pranešant apie pasikeitusias aplinkybes. Tačiau vėliau tai tapo net gi savotišku azartu, pajutau jog savo veiksmais galių daryti įtaką."

Jei turi klausimų apie iniciatyvą, rašyk [email protected]

O prisijungti gali užpildydamas šią anketą iki vasario 12 d.: